Projekt Kultura przeciw Wykluczeniu - Audiodeskrypcja

Fundacja Audiodeskrypcja rozpoczyna realizację projektu Kultura przeciw Wykluczeniu - Audiodeskrypcja

Myślą przewodnią projektu „Kultura przeciw Wykluczeniu – Audiodeskrypcja” jest dążenie do skutecznej integracji społecznej osób niepełnosprawnych, w tym wypadku niewidomych i słabowidzących, przez udział w pełnej ofercie życia kulturalnego i społecznego Warszawy. Przedsięwzięcie realizowane jest w formie dwóch cykli warsztatów, przy czym każdy cykl będzie trwał trzy dni.

Uczestnicy (animatorzy życia społecznego i kulturalnego, pracownicy instytucji kulturalnych, pracownicy jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, członkowie organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych) pozyskają umiejętności tworzenia audiodeskrypcji do dzieł scenicznych, produkcji audiowizualnych oraz sztuk plastycznych.

I cykl warsztatów realizowany będzie w dniach 29 - 30 września oraz 6 października 2012r.
w Centrum ŁOWICKA:


Dom Kultury w dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
ul. Łowicka 21
02-502 Warszawa

Zadanie realizowane dzięki finansowaniu ze środków m.st. Warszawy

Logo Syrenka

 

Logo Łowicka

Logo Fundacja Audiodeskrypcja

 

 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Jeśli chcesz wyłączyć opcje zapisywania plików cookie, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Akceptuję.