Pismo ws. modernizacji Akcentu ZOO w Białymstoku

Dnia 07 lutego 2010 r. Fundacja Audiodeskrypcja przesłała Pismo do dr hab. Tadeusza Truskolaskiego Prezydenta Miasta Białegostoku.

 

W związku z planowaną modernizacją Akcentu ZOO w Białymstoku, Fundacja Audiodeskrypcja zwraca się z pytaniem i prośbą o przesłanie informacji dotyczącej dostępności Akcentu ZOO dla gości niewidomych i słabowidzących.

Czy i w jaki sposób Prezydent Miasta Białegostoku dąży do zapewnienia dostępności tablic informacyjnych, alejek spacerowych, przedstawienia prezentowanych zwierząt oraz wdrożenia udogodnień które będą mogły pomóc niewidomym zwiedzającym w samodzielnym korzystaniu z oferowanych atrakcji Białostockiego ZOO?

Czy z myślą o dzieciach niewidomych i słabowidzących planowane jest udostępnienie „mini zoo”?

 

Fundacja Audiodeskrypcja z ogromną przyjemnością włączy się do współpracy przy wdrażaniu udogodnień, które sprawią, iż Białostockie ZOO stanie się jednakowo dostępne dla wszystkich zwiedzających.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Jeśli chcesz wyłączyć opcje zapisywania plików cookie, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Akceptuję.