Pismo ws. budowy Stadionu Miejskiego przy ul. Słonecznej 1 w Białymstoku

Dnia 07 lutego 2010 r. Fundacja Audiodeskrypcja przesłała pismo do dr hab. Tadeusza Truskolaskiego Prezydenta Miasta Białegostoku.

 

W związku z planowaną budową Stadionu Miejskiego przy ul. Słonecznej 1, Fundacja Audiodeskrypcja zwraca się z pytaniem dotyczącym udostępnienia Stadionu Miejskiego do potrzeb kibiców niewidomych i słabowidzących.

Czy i w jaki sposób Prezydent Miasta Białegostoku dąży do zapewnienia dostępności Stadionu Miejskiego, tak by osoby niewidome i słabowidzące mogły samodzielnie z niego korzystać oraz w pełni uczestniczyć w organizowanych w nim wydarzeniach?

Czy goście niewidomi i słabowidzący mogą liczyć na to, iż Planowana w nim ekspozycja muzealna poświęcona historii futbolu w regionie zostanie udostępniona zwiedzającym z problemami widzenia?

 

Fundacja Audiodeskrypcja z ogromną przyjemnością włączy się do współpracy przy wdrażaniu udogodnień, które sprawią, iż Stadion Miejski stanie się jednakowo dostępny dla wszystkich.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Jeśli chcesz wyłączyć opcje zapisywania plików cookie, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Akceptuję.