Projekcje filmów z audiodeskrypcją w ramach VII Europejskiego Festiwalu Filmowego "Integracja Ty i Ja" w Koszalinie

Fundacja Audiodeskrypcja ma przyjemność poinformować, iż w ramach VII Europejskiego Festiwalu Filmowego "Integracja Ty i Ja", który odbywa się co roku w Koszalinie, po raz drugi będzie można uczestniczyć w dwóch pokazach z audiodeskrypcją.

Filmy z audiodeskrypcją będą wyświetlane w ramach projekcji konkursowych w Kinie Alternatywa, w dniu 9 września 2010 r. (czwartek).

 

 

O godzinie 14:30 odbędzie się Dyskusja bez barier „Film – sztuka otwarta”. Wezmą w niej udział: Magdalena Łazarkiewicz, Teresa Budzisz Krzyżanowska, Jacek Bławut, Paweł Jeleński, Tomasz Strzymiński, Zbigniew Korsak, Philippe Lornac, Agnieszka Moreau - Slósarska.

 

Pierwszy pokaz filmu z audiodeskrypcją rozpocznie się o godzinie 18:30. Będzie to film dokumentalny produkcji polskiej zatytułowany "Mama" /Mom/, w reżyserii Krzysztofa Piotrowskiego.

Czas trwania 28 min.

 

O godzinie 19:10, rozpocznie się kolejna projekcja. Będzie to film dokumentalny produkcji polskiej zatytułowany "Kochankowie" /Lovers/, w reżyserii Rafała Skalskiego.

Czas trwania 51 min.

 

Cały program imprezy można znaleźć na stronie internetowej.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz także:

Media o innych inicjatywach

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Jeśli chcesz wyłączyć opcje zapisywania plików cookie, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Akceptuję.