Wybrano najlepsze inicjatywy społeczne za rok 2009

19 maja 2010 roku Fundacja Audiodeskrypcja otrzymała nagrodę główną w konkursie Inicjatywa Społeczna Roku 2009, organizowanym przez Wojewodę Podlaskiego Macieja Żywno.

Nagrody przyznano po raz pierwszy. W tym roku zgłoszono do niej 35 inicjatyw społecznych zrealizowanych przez aktywne organizacje pozarządowe z terenu województwa podlaskiego.

Kapituła przyznała 6 wyróżnień i cztery nagrody główne w blokach inicjatyw edukacyjnych i sportowych, na rzecz kultury i dziedzictwa narodowego, polityki społecznej oraz ochrony środowiska.

Podczas uroczystej Gali Finałowej Fundacja Audiodeskrypcja odebrała z rąk Wojewody Podlaskiego statuetkę w dziedzinie kultury i dziedzictwa narodowego, za warsztaty "z zakresu tworzenia audiodeskrypcji dzieł plastycznych", wynikiem których była wystawa sztuki współczesnej z audiodeskrypcją prac Marka Kijewskiego.

Zwycięski projekt Fundacja Audiodeskrypcja zrealizowała we współpracy z Galerią Arsenał oraz Wyższą Szkołą Administracji Publicznej w Białymstoku, którym serdecznie dziękujemy.

Honorowym patronem konkursu: „Inicjatywa Społeczna Roku 2009” był Sekretarz Stanu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej Jarosław Duda

Zobacz także:

Media o nagrodzie Wojewody

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Jeśli chcesz wyłączyć opcje zapisywania plików cookie, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Akceptuję.