Podziękowanie Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki w Krakowie

Kraków 07.02.2011 r.

 

Fundacja Audiodeskrypcja

                                               ul. Gaskiewicza 15

                                           15-128 Białystok

 

 

Szanowni Państwo,

 

     Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki w Krakowie składa serdeczne podziękowania Fundacji Audiodeskrypcja za pomoc przy realizacji programu edukacyjnego towarzyszącego wystawie Joanny Pawlik „Balans”.

     Dziękujemy Barbarze Szymańskiej i Tomaszowi Strzymińskiemu za udostępnienie autorskich materiałów szkoleniowych o technice audiodeskrypcji, zasadach jej tworzenia i wdrażania, które zostały wykorzystane w trakcie warsztatów w dniach 16 - 18 grudnia 2010 r. Dzięki Państwa pracy i zaangażowaniu udało się przygotować profesjonalną audiodeskrypcję do części wystawy Joanny Pawlik „Balans” oraz przedstawić ją osobom niewidzącym i słabowidzącym.

     Mamy wielką nadzieję, że w przyszłości uda się nam stworzyć opisy do kolejnych wystaw prezentowanych w Bunkrze Sztuki a także rozpropagować ideę audiodeskrypcji wśród osób niewidomych w Krakowie.

 

Z poważaniem

   

Piotr Cypryański

Dyrektor Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki

 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Jeśli chcesz wyłączyć opcje zapisywania plików cookie, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Akceptuję.