Podziękowanie Instytutu Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego 2010

Uniwersytet Warszawski | Instytut Lingwistyki Stosowanej

Zakład Translatoryki | ul. Browarna 8/10 | 00-311 Warszawa

                                                                       

Telefon:               służb.                   +48(22) 5520998

kom.                    +48 605 285 415

E-mail:                             Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Agnieszka Szarkowska

Adiunkt

 

 

1 lutego 2011 r.

 

Podziękowanie

 

Instytut Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego składa serdeczne podziękowania Barbarze Szymańskiej i Tomaszowi Strzymińskiemu z Fundacji Audiodeskrypcja za wzięcie udziału w zajęciach pt. „Przekład audiowizualny dla osób niewidomych i niesłyszących” i za przeprowadzenie konsultacji ze studentami na temat audiodeskrypcji do filmu „Quo Vadis”.

Dziękujemy również za konsultacje merytoryczne przeprowadzone przez Barbarę Szymańską dot. audiodeskrypcji z syntezą mowy do filmu pt. „La Soufrière: pod wulkanem”, opracowanej w ramach badań prowadzonych przez Laboratorium Przekładu Audiowizualnego w ILS UW.

 

 

Agnieszka Szarkowska

 

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Jeśli chcesz wyłączyć opcje zapisywania plików cookie, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Akceptuję.