Zaproszenie na bezpłatny wykład oraz warsztaty w projekcie "Teatr bez barier"

 

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury oraz Fundacja Audiodeskrypcja w ramach projektu "Teatr bez barier" zapraszają na bezpłatny wykład z zakresu tworzenia i wdrażania audiodeskrypcji ze szczególnym uwzględnieniem spektaklu teatralnego oraz na trzydniowe warsztaty teatralne z udziałem dzieci z niepełnosprawnością wzroku. Projekt realizowany jest ze środków z programu Akademia Orange.

 

 

Do udziału zapraszamy pracowników placówek edukacyjno kulturalnych z terenu powiatu białostockiego realizujących działania teatralne oraz wszystkie osoby zainteresowane tematem teatru dostępnego dla dzieci niewidomych i słabowidzących.

 

Liczba miejsc ograniczona do 20 osób. W pierwszej kolejności przyjmowani będą pracownicy placówek edukacyjno kulturalnych.

 

Z każdej placówki może zgłosić się dowolna liczba osób. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, o uczestnictwie w projekcie decydować będzie kolejność osób zgłaszanych przez poszczególne placówki.

 

 

Logo Fundacji OrangeLogo Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku

 

 

Logo Fundacji Audiodeskrypcja

 

 

Zobacz także:

Projekt "Teatr bez barier"

Media o projekcie "Teatr bez barier"

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Jeśli chcesz wyłączyć opcje zapisywania plików cookie, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Akceptuję.