Fundacja Audiodeskrypcja i Bunkier Sztuki w Krakowie zapraszają na warsztaty audiodeskrypcji

Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki w Krakowie oraz Fundacja Audiodeskrypcja serdecznie zapraszają na pierwsze w Małopolsce warsztaty tworzenia audiodeskrypcji dzieł plastycznych, które odbędą się w Krakowie w dniach 16-18 grudnia 2010 roku.

 

W czasie warsztatów powstanie audiodeskrypcja do wybranej części ekspozycji Joanny Pawilk 'Balans', której otwarcie odbędzie się 15 grudnia 2010 roku.


Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona - obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia prosimy nadsyłać drogą e-mail do 14 grudnia 2010 r. na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Joanna Pawlik jest absolwentką krakowskiej ASP, autorką licznych wystaw indywidualnych, laureatką wielu nagród i stypendiów. W swojej najbliższej wystawie będzie analizować problem niepełnosprawności wśród kobiet i ich postrzegania przez społeczeństwo, próbując jednocześnie przełamać stereotypy i uprzedzenia wobec osób niepełnosprawnych.
Wystawa 'Balans' jest częścią rocznego projektu Ekonomia Utraty, Joanna Pawlik i Elin Drougge, finansowanego dzięki norweskim grantom, w którym artystki będą zastanawiać się nad problemem niepełnosprawności i wykluczeniem społecznym osób niepełnosprawnych.

 

Zobacz także:

Media o warsztatach

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Jeśli chcesz wyłączyć opcje zapisywania plików cookie, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Akceptuję.