Podziękowanie Wigierskiego Parku Narodowego

Krzywe, 25 stycznia 2010

 

Fundacja Audiodeskrypcja

ul. Gaskiewicza 15

15-128 Białystok

 

Wigierski Park Narodowy składa serdeczne podziękowania Fundacji Audiodeskrypcja za pomoc w przeprowadzeniu wykładu pt. „Audiodeskrypcja - udostępnianie ścieżek edukacyjnych, wystaw i edukacja dla osób niewidomych i słabowidzących”, które odbyło się w Wigierskim Parku Narodowym dnia 1 grudnia 2009 r.

Dziękujemy również Fundacji Audiodeskrypcja za udostępnienie autorskich materiałów informacyjnych o technice audiodeskrypcji, zasadach jej tworzenia i wdrażania, które zostały wykorzystane w trakcie warsztatów pt. „Ekspozycje przyrodnicze w parkach narodowych" oraz „Edukacja osób niepełnosprawnych i udostępnianie terenu parku – stworzenie bazy (w tym rozwiązania techniczne, publikacje) i metodyka pracy", zrealizowanych w Ojcowskim Parku Narodowym w dniach 11 -12 grudnia 2009 r.

Dzięki Państwa materiałom mogliśmy zapoznać pracowników parków narodowych z audiodeskrypcją oraz przeprowadzić praktyczne ćwiczenia związane z nauką opisywania przedmiotów i otaczającego środowiska osobom niewidomym i słabowidzącym.

 

dr inż. Jacek  Karol Łoziński

Dyrektor Wigierskiego Parku Narodowego

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Jeśli chcesz wyłączyć opcje zapisywania plików cookie, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Akceptuję.